Košík: 0 ks, 0,00 € / 0 Kč
 
Home -> Před-tréninkové produkty -> KAMIKADZE V.2 390g

KAMIKADZE V.2 390g

Kód:
wa_1
Výrobce:
Dostupnost:
not available
Cena:
47,57 €
1 200 Kč
 
Not available

KAMIKADZE contains caffeine, tyrosine, taurine and beta-alanine. Strong stimulants, which with their synergistic effect enhance the effects of the main components of the product. In addition, they carry important qualities that have earned respect. Caffeine relieves muscle pain and has stimulating effects. Tyrosine delays fatigue, taurine has similar properties to insulin and beta-alanine helps increase muscle endurance. After a long, tiring and hard workout that this product guarantees, muscle cramps can occur.Warrior Labz Kamikadze V2 

Výrobce Warrior Labz nabízí nový před-tréninkový nakopávač Warrior Labz Kamikadze V2, který zajistí skutečnou hardcore přípravu na trénink. Jednak zajistí obrovskou sílu a vytrvalost při tréninku, dodá vám spoustu energie, napumpování a také zásobí vaše tělo důležitými vitamíny a látkami.

 

Odkud se bere ta nesmírná energie? 

Tento booster obsahuje DMHA na jedné straně a DMAA na straně druhé. DMHA - což je zkratka pro Dimethylhexylamin - je přirozeně obsažený v kůře ořešáku. Působí o něco jemněji než jeho „předchůdce“ DMAA (Dimethylamylamin). DMAA je na scéně kulturistiky a posilování po mnoho let mimořádně populární. Jako posilovač poskytuje velkou výdrž, umožňuje vám dělat více opakování s vyššími váhami a navíc vám dodává spoustu motivace a energie. Obě látky jsou tedy pro všechny, kteří již mají zkušenosti s hardcore posilovači tréninku a potřebují k tréninku nakopnutí navíc.

Kromě právě zmíněných stimulantů obsahuje tento před-tréninkový přípravek také důležité vitamíny a živiny, které účinně podpoří vaše tělo při tréninku, budování svalů a regeneraci: vitamín B6 a vitamín B12, sodík, chrom, niacin, draslík, kreatin, NAC a mnohem více. A aby se vám odbourávání tuků a metabolismus stále rozjížděly, nechybí ani slušný podíl yohimbinu, kofeinu a aminokyselin.

 

Stručný přehled výhod Warrior Labz Kamikadze V2:

- Hardcore tréninkový posilovač s DMHA a DMAA

- odbourávání tělesného tuku

- Vitamíny, živiny a aminokyseliny pro budování svalů, regeneraci a větší pohodu

- poskytuje více síly a napumpování

- pro intenzivní a dlouhé tréninky

- zvyšuje pohodu, vytrvalost, sílu a motivaci

 

Dávkování/doporučený příjem:

Na začátku užívejte 1/2 odměrky ve 300 ml vody cca 20 až 30 minut před tréninkem. Později zvyšte na maximálně 1 odměrku (13 g) denně. POZOR: VELMI SILNÝ PRODUKT.

 

Upozornění:

Před užitím tohoto přípravku se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt by měli konzumovat pouze zdraví dospělí starší 18 let. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Držte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.


 
 
© profi-nutrition.net           EN | CZ
 
Psychotic GOLD 202g

Mesomorph V4 ( new formula ) 388g

POISON 300g

ROCKY KO round 2 300g

KAMIKADZE V.2 390g