Košík: 0 ks, 0,00 € / 0 Kč
 
Home -> Před-tréninkové produkty -> Mesomorph V4 ( new formula ) 388g

Mesomorph V4 ( new formula ) 388g

Kód:
mesv4
Výrobce:
Dostupnost:
not available
Cena:
47,38 €
1 200 Kč
 
Not available

MESOMORPH® COMPETITION SERIES PREWORKOUT SUPPLEMENT

- Supercharged Energy Formula with DMHA and Geranium Extract!

- Ultimate Preworkout Complex with Creatine Nitrate

- Unleash Your True Genetic Potential

- Muscle Gains and Enhanced Athletic Performance

 

Strength, Stamina and Energy are they keys for any quality preworkout. APS Nutrition’s Mesomorph® does this and so much more. With its extreme energy igniting, vein blasting, and fatigue fighting power formula, Mesomorph® is the new King of concentrated preworkout performance supplements. Want more? Mesomorph® uses focus and energy boosters to ensure that your workout and training reaches its maximum performance potential. This complete preworkout energy matrix is the only product on the market to deliver full clinical doses of its state of the art ingredients. 

 

The newest additions to the legendary power of Mesomorph are 2-Aminoisoheptane and Geranium Extract. These two wunderkinds are the backbone of explosive energy and lasting endurance. 2-Aminoisoheptane provides complete next level energy and performance enhancement to ensure your training is maximized all day long. In addition Mesomorph® utilizes premium ingredients like Creatine Nitrate, Creatinol-O-Phosphate, Beta Alanine and pre-workout powerhouse Citrulline Malate. According to a study conducted by the University of California, Los Angeles, Creatine Nitrate is 1000% more water soluble than either Creatine Monohydrate or other creatine derivatives. Unmatched water solubility ensures better absorption and absolutely none of the traditional side effects of Creatine Monohydrate supplementation. 

 

With smooth delivering, focus enhancing, muscle blasting active ingredients, Mesomorph® contains up to 4 times more muscle-building, skin stretching, energy-igniting active ingredients over other leading brands. Whether you are in training for a sport, bodybuilding competition, competitive weightlifting or just beginners in exercise, this dynamic product is a “must have”.   As with any nutritional supplement, competitive athletes should check with your regulatory body before using this product.

 

THE SCIENCE

Mesomorph® has a large amount of the strength ingredient “Agmatine Sulfate” which will give you mind blowing pumps throughout your entire session. Whether you are in training for a sport, bodybuilding competition, competitive weight lifting or just beginners in exercise, then this dynamic product APS Mesomorph® is a “must have”. Mesomorph® is formulated to elevate your training sessions so that you get the most out of every rep and every set! 

 

What is Creatine Nitrate?

According to a UCLA study, Creatine Nitrate is 1000% more water soluble than either Creatine Monohydrate or other creatine derivatives. Unmatched water solubility ensures better absorption and absolutely none of the traditional side effects of Creatine supplementation. 

 

What is Beta Alanine?

Beta-alanine is a non-essential amino acid that will help improve exercise capacity and athletic performance. It is especially beneficial during high-intensity exercise, strength training and may help build lean muscle mass. It can also delay muscle fatigue, especially in older individuals. 

 

Mesomorph® PreWorkout Complex Will Help Athletes with the Following:

- Supercharged Energy Formula with DMHA and Geranium Extract!

- Ultimate Preworkout Complex with Creatine Nitrate!

- Unleash Your True Genetic Potential! Muscle Gains and Enhanced Athletic Performance! 

 

Mes•o•Morph noun. (a person with a well-developed muscular body)….An individual with a robust, muscular body build caused by the predominance of structures developed from the embryonic mesodermal layer.

 

Mesomorph® is a cutting edge preworkout formula that will cause you to experience out of this world pumps, and tons of extra energy and unleash your true muscle building and genetic potential. It’s time to Eviscerate your workouts…. with the most advanced preworkout Nitric Oxide and Energy Enhancer available; Mesomorph®!

MESOMORPH® will help you Unleash Your true Genetic Potential!

 

SUGGESTED USE

Once tolerance has been determined, mix one scoop of Mesomorph® with 8-10oz of water, stir adequately, and consume on an empty stomach approximately 30-40 minutes prior to exercise. On non-workout days, consume 1/2 scoop Mixed in water on an empty stomach.NOVÝ MESOMORPH V4 ®

APS Mesomorph 388g 100% Original DMAA version USA pre-workout 2021

 

- Nový energetický vzorec s DMHA a DMAA ( Geranium Extract )

- Dokonalý PWO komplex s Creatine Nitrate

- Uvolněte svůj skutečný genetický potenciál

- Zvýšení svalové hmoty a sportovního výkonu 

 

Síla, vytrvalost a energie jsou klíčem ke kvalitnímu tréniku. Díky extrémnímu návalu energie, napumpováním je Mesomorph® novým králem koncentrovaných před-tréninkových dpolňků. Mesomorph® využívá posilovače soustředění a energie k zajištění toho, aby vaše cvičení a trénink dosáhly maximálního výkonového potenciálu. Tato kompletní energetická matice je jediným produktem na trhu, který dodává plné klinické dávky svých nejmodernějších ingrediencí.

Nejnovější přísady Mesomorphu jsou 2-Aminoisoheptane a Geranium Extract. Tyto dvě ingredience způsobují výbušnost, energii a prodloužení vytrvalosti. 2-Aminoisoheptane poskytuje zvýšení energie a výkonu, aby byl váš trénink maximalizován po celý den. Kromě toho Mesomorph® využívá prémiové přísady, jako je Creatine Nitrate, Creatinol-O-Phosphate, Beta Alanine a Citrulline Malate. Podle studie provedené na Kalifornské univerzitě v Los Angeles je kreatin nitrát o 1000% rozpustnější ve vodě než kreatin monohydrát nebo jiné deriváty kreatinu. Bezkonkurenční rozpustnost ve vodě zajišťuje lepší absorpci a absolutně žádný z tradičních vedlejších účinků kreatin monohydrátu.

 


 

VĚDA

Mesomorph® má velké množství silové složky „Agmatine Sulfate“, která vám během celé relace poskytne maximální napumpování. Mesomorph® je formulován tak, aby pozdvihl váš trénink tak, abyste vždy dosáhli maxima! 

 

DMHA - silný stimulant s účinkem podobným DMAA. Ovlivňuje centrální nervový systém zvýšením hladiny dopaminu a noradrenalinu. Intenzivní cvičení v kombinaci s použitím DMHA přináší fenomenální výsledky v podobě potlačení chuti k jídlu, snížení tělesného tuku, zvýšení paměti a kreativity a snížení úzkosti prevencí únavy. Přípravek je zajímavou alternativou pro lidi, kteří jsou potěšeni účinky DMAA, ale vykazují špatnou toleranci k tomuto stimulantu. Chemická struktura DMHA a DMAA je velmi podobná, proto je jejich působení podobné.

Geranium Extract ( DMAA ) - Velmi silný stimulant. Stimuluje proces snižování tělesného tuku a pomáhá zvyšovat intenzitu tréninku. Funguje skvěle jako stimulant i jako spalovač tuků, zejména v kombinaci s kofeinem a jinými látkami stimulujícími nervový systém a zesilujícími fenomén termogeneze. Tato účinná účinná látka účinně poskytuje silnou stimulaci. Nepřímo stimuluje zvýšení adrenalinu v těle a přímo aktivuje adrenergní receptory. Poskytuje silné zvýšení energie, vzrušení a koncentrace. V kombinaci s kofeinem se zvyšuje jeho účinnost. Po proniknutí do nervového systému Geranium stimuluje uvolňování dopaminu, díky čemuž zajišťuje soustředění a dobrou náladu, což je během tréninku klíčové.

Creatine Nitrate - Podle studie UCLA je kreatin nitrát o 1000% rozpustnější ve vodě než kreatin monohydrát nebo jiné deriváty kreatinu. Bezkonkurenční rozpustnost ve vodě zajišťuje lepší absorpci a absolutně žádný z tradičních vedlejších účinků doplňování kreatinu.

Creatinol O Phosphate - dobře vstřebatelná forma kreatinu. Studie ukazují, že 60% je absorbováno ze střeva, což je vysoká rychlost absorpce. Je rozpustný v tucích, což vysvětluje jeho vynikající absorpci do střevního monohydrátu a umožňuje difúzi přes lipidové membrány do buněk, spíše než přes transportér kreatinu, který se nasytí a vypne, čímž zabrání více kreatinu z krve do buňky.

Di Creatine Malate - dvoumolekulární kreatin malát je nejnovější a nejsilnější formou kreatin malátu na trhu. Vyznačuje se vyšší stravitelností a biologickou dostupností, díky níž se méně kreatinu přeměňuje na neaktivní kreatinin. Kreatin malát se po transformaci v těle na fosfokreatin aktivně podílí na produkci vysokoenergetické sloučeniny, kterou je adenosintrifosfát (ATP). ATP je zase okamžitým zdrojem energie v krátkodobém úsilí trvajícím až několik sekund. Doplnění stravy kreatinem je zaměřeno na zvýšení energetických rezerv těla zvýšením množství fosfokreatinu ve svalové buňce. Zvýšení energetických zásob těla může přispět ke zvýšení intenzity tréninku, a tím ke zvýšení jeho účinnosti při budování svalové hmoty nebo síly.

Beta Alanine - Beta-alanin je neesenciální aminokyselina, která pomůže zlepšit výkonovou kapacitu a sportovní výkon. To je obzvláště výhodné při cvičení s vysokou intenzitou, silovém tréninku a může pomoci budovat svalovou hmotu. Může také oddálit svalovou únavu, zejména u starších jedinců.

Theobromine - je sloučenina známá z populární yerba maté, která vykazuje diuretický účinek, který pomáhá zbavit se přebytečné vody z těla a maskuje účinky snižování tělesného tuku.

Naringin - flavonoid nacházející se v grapefruitu. Zvyšuje rychlost metabolismu, zvyšuje lipolýzu, posiluje krevní cévy, má protizánětlivé vlastnosti a snižuje hladinu cholesterolu.

Quebracho Blanco Extract - Extrakt Aspidosperma quebracho-blanco. Strom patřící do čeledi Apocynaceae, původem z Jižní Ameriky. Vzhledem k vysokému obsahu alkaloidů je považován za afrodiziakum. Indukuje mnoho vlastností blokováním aktivity α2-adrenergních receptorů. Zvyšováním množství epinefrinu, noradrenalinu a dopaminu zvyšuje aktivitu nervového systému. Zvyšováním hladiny adrenalinu a snižováním degradace cyklického AMP (cAMP) zvyšuje proces lipolýzy a podporuje ztrátu zbytečné tukové tkáně. Podporou syntézy oxidu dusnatého a snížením koncentrace norepinefrinu v corpus cavernosum zlepšuje erekci. Kromě toho díky vysokému obsahu antioxidantů snižuje nadměrné oxidační procesy a záněty. Pomáhá udržovat dobrý stav dýchacího systému.

L-Citruline DL Malate - podílí se na syntéze oxidu dusnatého (NO) a fosfokreatinu, jakož i na metabolismu kyslíku glukózy, čímž zvyšuje absorpci kyslíku, glukózy, aminokyselin a kreatinu a produkci energie svalovými buňkami. Snižuje koncentraci kyseliny mléčné a amoniaku ve svalech a umožňuje tělu rychleji získávat energii zvýšením hladiny kreatinfosfátu a re-syntetizací ATP. Citrulin malát je mnohem účinnější formou než vysoké dávky argininu, protože je jeho prekurzorem. Při stejné dávce jako arginin je účinnější při zvyšování jeho množství v těle než samotný arginin.

Arginine Alpha Ketoglutarate - podílí se na tvorbě oxidu dusnatého a má tak schopnost expandovat krevní cévy, což umožňuje lepší zásobení svalů a měkkých tkání krví. Podílí se nepřímo na syntéze cGMP, který se spolu s ATP účastní procesu svalové kontrakce a má anabolický účinek. Působí na sekreci růstového hormonu, podporuje proces regenerace jater, je důležitým předchůdcem kreatinu. Bohužel, tradiční forma argininu se v žaludku velmi snadno rozkládá a tak se jeho malé množství dostává na místo určení.

L-Taurine - tato aminokyselina zvyšuje vytrvalost těla a působí proti příznakům únavy a také zlepšuje naši koncentraci. Taurin umožňuje rychlejší a efektivnější regeneraci po tréninku. Další důležitou vlastností této aminokyseliny je to, že snižuje negativní účinky stresu, zatímco jsme na redukci a dodržujeme dietu s nízkým obsahem sacharidů. Taurin je také antikatabolický a podporuje transport kreatinu.

Ascorbic Acid - po tvrdém tréninku vyplachuje kyselinu mléčnou ze svalů, což inhibuje tvorbu tzv. „bolestivosti“. Díky tomu urychluje regeneraci těla po fyzické námaze.

Agmatine Sulfate - zesiluje sekreci oxidu dusnatého v lidském těle, což se během tréninku promítá do pocitu silné svalové pumpy. Rozšiřuje krevní cévy a podporuje přísun krve a živin do pracujících svalů, což výrazně urychluje proces regenerace a budování nových svalových vláken. Ve studiích s použitím agmatinu bylo prokázáno, že jeho působení může podporovat syntézu bílkovin dokonce dvakrát, což je kromě působení samotného agmatinu spojeno také s účinkem zvýšení přísunu živin do svalových tkání.

Glucoronolactone - metabolit glukózy, který se tvoří v játrech. Může být přeměněn na xylitol, kyselinu glukarovou a L-xylolázu. Jako derivát kyseliny glukuronové se předpokládá její detoxikační účinek - vazbou na toxiny, zvýšením jejich rozpustnosti ve vodě a umožněním vylučování ledvinami.

 

DÁVKOVÁNÍ

Jakmile je stanovena tolerance, smíchejte jednu odměrku přípravku Mesomorph® s 8–10 oz vody, přiměřeně promíchejte a konzumujte na prázdný žaludek přibližně 30–40 minut před cvičením. Ve dnech bez cvičení konzumujte 1/2 odměrky smíchané ve vodě na lačný žaludek.


 
 
© profi-nutrition.net           EN | CZ
 
Psychotic GOLD 202g

Mesomorph V4 ( new formula ) 388g

POISON 300g

ROCKY KO round 2 300g

KAMIKADZE V.2 390g