Košík: 0 ks, 0,00 € / 0 Kč
 
Home -> Zdraví -> TUDCA 60 cps

TUDCA 60 cps

Kód:
sw_5488
Výrobce:
Dostupnost:
not available
Cena:
52,72 €
1 330 Kč
 
Not available

In the realm of prohormones, there is no denying that caring for your liver should be amongst your top considerations. This takes a leading priority due to the fact that the majority of prohormone supplementation is in methylated form, which essentially makes them liver toxic, and without something to intervene and prevent this damage, it will come at the cost of one of your vital organs.

 

TUDCA is a combination of two highly tested and reliable sources of liver protection, that together bring you all the protection you need to keep your liver in top condition during your cycle.

 

TUDCA AND NAC THE KIDNEY SUPPLEMENT

 

Some of the benefits of taking Tudca is:

- HELPS ACUTE KIDNEY TRAUMA

- DECREASES IN LIVER ENZYMES

- REDUCES CELL DEATH IN UNHEALTHY LIVERS

- PROVEN TO BE THE BEST LIVER VITAMINS ON THE MARKET

- PROTECTS ALREADY HEALTHY LIVERS

- HELPS HEAL ALREADY DAMAGED LIVERS

- THE STRONGEST ON CYCLE SUPPORT

 

RECOMMENDED DOSAGE:

Recommended value of TUDCA is 2-4 capsules daily. Doses should be divide with regularly spacing.Swiss TUDCA je kombinací dvou vysoce testovaných a spolehlivých zdrojů jaterní ochrany, které vám společně přinášejí veškerou ochranu kterou potřebujete, abyste během svého cyklu udrželi játra ve špičkovém stavu.

Produkt je navržen tak, aby ničil toxické metabolity ze steroidů a rychle je eliminoval z jater. Pokud jste užili perorální anabolické steroidy, různé druhy doplňků stravy nebo farmaceutické doplňky, je dobré užít produkt Tudca. 

 

TUDCA je přípravek, který podporuje normální funkci jater při užívání orálních steroidů. Tudca byla vědecky navržena tak, aby zabránila tvorbě toxických steroidních metabolitů, zvrátila jejich nepříznivé účinky a zvýšila rychlost eliminace metabolitů z jater. Proto se dnes chraňte a prodlužte životnost jater tímto produktem! Existuje mnoho přípravků, které "chrání játra". Většina z nich je však pro "obecné" zdraví jater. Na druhou stranu Tudca zajišťuje správné fungování jater v přítomnosti orálních steroidů. Klíčová složka doplňku Tudca pomáhá předcházet tvorbě toxických steroidních metabolitů, odvrací toxické účinky již vytvořených metabolitů a urychluje jejich vylučování z jater. Pokud jste během nebo po cyklu perorálních steroidů, TUDCA je pro vás nezbytná! Po každém cyklu je pro zajištění kontinuity sportovní progrese nesmírně důležité udržovat silné a zdravé játra. Je tomu tak proto, že játra přímo souvisí s produkcí testosteronu a inzulínu - dvou nejsilnějších anabolických hormonů v lidském těle. TUDCA zabraňuje poškození jater během cyklů.

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučená hodnota TUDCA je 2-4 tobolky denně. Dávky by měly být rozděleny pravidelně.


53,51 € / 1 350 Kč
Not available
 
 
© profi-nutrition.net           EN | CZ
 
Psychotic GOLD 202g

Mesomorph V4 ( new formula ) 388g

POISON 300g

ROCKY KO round 2 300g

KAMIKADZE V.2 390g